Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adámek Erik Rokytnice-Vsetín | 2018/11/03 | Praha | - | 12,61 | 18 | 0 | |
Adamus Jakub Ostrava-Třebovice | 2018/11/03 | Praha | - | 20,64 | 242 | 0 | |
Bém Stanislav Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 13,66 | 59 | 0 | |
Bětuňák Tomáš Oznice | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,43 | 51 | 0 | |
Bucková Jaroslava Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 13,58 | 51 | 0 | |
Bučková Eliška Ostrava-Svinov | 2018/11/03 | Praha | - | 15,98 | 169 | 0 | |
Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | NP | 250 | 0 | |
Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 15,26 | 138 | 0 | |
Ceé Tereza Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 16,93 | 197 | 0 | |
Děček Jakub Rokytnice-Vsetín | 2018/11/03 | Praha | - | 14,74 | 102 | 0 | |
Gelnar Matěj Ostrava-Třebovice | 2018/11/03 | Praha | - | 15,39 | 129 | 0 | |
Goluchová Lucie Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,42 | 105 | 0 | |
Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 14,03 | 79 | 0 | |
Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,11 | 96 | 0 | |
Hlubek Tomáš Lhota u Opavy | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 22,99 | 138 | 0 | |
Honus Jaroslav Ostrava-Třebovice | 2018/11/03 | Praha | - | 16,85 | 180 | 0 | |
Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 13,51 | 27 | 0 | |
Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 20,15 | 234 | 0 | |
Jiránek Radim Ostrava-Svinov | 2018/11/03 | Praha | - | 15,47 | 133 | 0 | |
Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 13,55 | 31 | 0 | |
Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 13,67 | 57 | 0 | |
Kašíková Martina Rokytnice-Vsetín | 2018/11/03 | Praha | - | 15,45 | 146 | 0 | |
Koňařík Richard Sklárna Karolinka | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 20,28 | 128 | 0 | |
Kopecká Anna Ostrava-Svinov | 2018/11/03 | Praha | - | 18,23 | 224 | 0 | |
Kotulková Hana Hutisko-Solanec | 2018/11/03 | Praha | - | 11,82 | 1 | 0 | |
Kotulková Hana Hutisko-Solanec | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 12,14 | 2 | 0 | |
Koudelková Karolína mimo soutěž | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,56 | 129 | 0 | |
Králová Laura Ostrava-Třebovice | 2018/11/03 | Praha | - | 14,48 | 101 | 0 | |
Krayzel Vojtěch Kyjovice | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,36 | 123 | 0 | |
Krempaská Viktória ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 12,35 | 2 | 0 | |
Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 18,40 | 226 | 0 | |
Lefnerová Karolína Ostrava-Nová Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 12,62 | 9 | 0 | |
Lindáková Radka Kostelec nad Č. lesy | 2018/11/03 | Praha | - | 14,95 | 122 | 0 | |
Mach Adam Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 14,69 | 99 | 0 | |
Martináková Rozálie Tísňavy | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | NP | 183 | 0 | |
Mašková Kateřina - Ruda | 2018/11/03 | Praha | - | 12,42 | 3 | 0 | |
Minaříková Linda Praha-Zličín | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 25,66 | 179 | 0 | |
Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 12,08 | 10 | 0 | |
Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 12,93 | 13 | 0 | |
Novák Zdeněk Starý Lískovec-SPORT | 2018/11/03 | Praha | - | 14,73 | 100 | 0 | |
Novotná Klára Mělník Blata | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 19,38 | 166 | 0 | |
Ondráčková Julie Ostrava-Nová Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 13,27 | 30 | 0 | |
Pergner Petr Doloplazy | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,95 | 70 | 0 | |
Petríková Natálie Havířov Město | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,86 | 81 | 0 | |
Petrušková Michaela ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 13,33 | 37 | 0 | |
Prokop Ondřej Ostrava-Třebovice | 2018/11/03 | Praha | - | 13,08 | 32 | 0 | |
Robosz Daniel Havířov Město | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 16,71 | 92 | 0 | |
Robosz Tomáš Havířov Město | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 15,64 | 64 | 0 | |
Ročárková Stella Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 17,66 | 218 | 0 | |
Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 12,81 | 14 | 0 | |
Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,33 | 65 | 0 | |
Sibera Radek Křešice | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 12,55 | 8 | 0 | |
Skrbková Anna Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 15,60 | 152 | 0 | |
Soukup Ondřej Semily 1 | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,54 | 103 | 0 | |
Soukup Ondřej Semily I | 2018/11/03 | Praha | - | 16,79 | 179 | 0 | |
Stalmachová Renáta Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | 13,50 | 48 | 0 | |
Stolař Lukáš Ostrava-Třebovice | 2018/11/03 | Praha | - | 13,86 | 66 | 0 | |
Strelová Kristína ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 13,88 | 69 | 0 | |
Svobodová Hana Mělník Blata | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,86 | 149 | 0 | |
Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 13,31 | 21 | 0 | |
Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | 2018/11/03 | Praha | - | NP | 250 | 0 | |
Šťastná Karolína Vsetín-Rokytnice | 2018/11/03 | Praha | - | 14,43 | 97 | 0 | |
Šťastná Marie Vsetín-Rokytnice | 2018/11/03 | Praha | - | 14,29 | 92 | 0 | |
Štěpánek Ladislav Hrdlořezy | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,64 | 132 | 0 | |
Šuba Samuel ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 13,32 | 43 | 0 | |
Šustová Nikol Ostrava-Nová Ves | 2018/11/03 | Praha | - | 15,04 | 128 | 0 | |
Šuterová Lucie Hostěrádky - Rešov | 2018/11/03 | Praha | - | 13,64 | 55 | 0 | |
Tománek Michal Tvarožná | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 21,41 | 168 | 0 | |
Uhrová Hana Havířov Město | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 15,78 | 108 | 0 | |
Vágnerová Natalie Trutnov-Horní Staré Město | 2018/11/03 | Praha | - | 23,29 | 242 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
2. místo MČR 201013. místo HBMH 202214. místo HBMH 202215. místo HBMH 202216. místo HBMH 202217. místo HBMH 202218. místo HBMH 202219. místo HBMH 202220. místo HBMH 202217. místo TCL 202212. místo HBMH 202211. místo HBMH 202210. místo HBMH 20221. místo HBMH 20222. místo HBMH 20223. místo HBMH 20224. místo HBMH 20225. místo HBMH 20226. místo HBMH 20227. místo HBMH 20228. místo HBMH 20229. místo HBMH 202212. místo HBMH 202313. místo HBMH 202314. místo HBMH 202315. místo HBMH 202316. místo HBMH 202317. místo HBMH 202318. místo HBMH 202319. místo HBMH 202320. místo HBMH 202311. místo HBMH 202310. místo HBMH 20231. místo HBMH 20232. místo HBMH 20233. místo HBMH 20234. místo HBMH 20235. místo HBMH 20236. místo HBMH 20237. místo HBMH 20238. místo HBMH 20239. místo HBMH 202316. místo TCL 2024
Fire Sport
Tým: - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 12,61 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Adamus Jakub Ostrava-Třebovice, nejlepěí čas: 20,64 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bém Stanislav Semily I, nejlepěí čas: 13,66 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bětuňák Tomáš Oznice, nejlepěí čas: 14,43 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bucková Jaroslava Semily I, nejlepěí čas: 13,58 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bučková Eliška Ostrava-Svinov, nejlepěí čas: 15,98 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 15,26 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Ceé Tereza Semily I, nejlepěí čas: 16,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Děček Jakub Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 14,74 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Gelnar Matěj Ostrava-Třebovice, nejlepěí čas: 15,39 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Goluchová Lucie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 15,42 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 14,03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 15,11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hlubek Tomáš Lhota u Opavy, nejlepěí čas: 22,99 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Honus Jaroslav Ostrava-Třebovice, nejlepěí čas: 16,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 20,15 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 13,51 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Jiránek Radim Ostrava-Svinov, nejlepěí čas: 15,47 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 13,67 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 13,55 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kašíková Martina Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 15,45 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Koňařík Richard Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 20,28 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kopecká Anna Ostrava-Svinov, nejlepěí čas: 18,23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kotulková Hana Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 12,14 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kotulková Hana Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 11,82 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Koudelková Karolína mimo soutěž, nejlepěí čas: 16,56 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Králová Laura Ostrava-Třebovice, nejlepěí čas: 14,48 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Krayzel Vojtěch Kyjovice, nejlepěí čas: 17,36 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Krempaská Viktória ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves, nejlepěí čas: 12,35 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 18,40 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Lefnerová Karolína Ostrava-Nová Ves, nejlepěí čas: 12,62 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Lindáková Radka Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 14,95 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Mach Adam Semily I, nejlepěí čas: 14,69 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Martináková Rozálie Tísňavy, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Mašková Kateřina - Ruda, nejlepěí čas: 12,42 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Minaříková Linda Praha-Zličín, nejlepěí čas: 25,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 12,08 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 12,93 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Novák Zdeněk Starý Lískovec-SPORT, nejlepěí čas: 14,73 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Novotná Klára Mělník Blata, nejlepěí čas: 19,38 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Ondráčková Julie Ostrava-Nová Ves, nejlepěí čas: 13,27 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Pergner Petr Doloplazy, nejlepěí čas: 14,95 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Petríková Natálie Havířov Město, nejlepěí čas: 14,86 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Petrušková Michaela ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves, nejlepěí čas: 13,33 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Prokop Ondřej Ostrava-Třebovice, nejlepěí čas: 13,08 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Robosz Daniel Havířov Město, nejlepěí čas: 16,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Robosz Tomáš Havířov Město, nejlepěí čas: 15,64 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Ročárková Stella Semily I, nejlepěí čas: 17,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 12,81 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 14,33 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Sibera Radek Křešice, nejlepěí čas: 12,55 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Skrbková Anna Semily I, nejlepěí čas: 15,60 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Soukup Ondřej Semily 1, nejlepěí čas: 16,54 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Soukup Ondřej Semily I, nejlepěí čas: 16,79 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Stalmachová Renáta Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 13,50 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Stolař Lukáš Ostrava-Třebovice, nejlepěí čas: 13,86 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Strelová Kristína ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves, nejlepěí čas: 13,88 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Svobodová Hana Mělník Blata, nejlepěí čas: 17,86 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 13,31 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Šťastná Karolína Vsetín-Rokytnice, nejlepěí čas: 14,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Šťastná Marie Vsetín-Rokytnice, nejlepěí čas: 14,29 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Štěpánek Ladislav Hrdlořezy, nejlepěí čas: 17,64 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Šuba Samuel ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves, nejlepěí čas: 13,32 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Šustová Nikol Ostrava-Nová Ves, nejlepěí čas: 15,04 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Šuterová Lucie Hostěrádky - Rešov, nejlepěí čas: 13,64 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Tománek Michal Tvarožná, nejlepěí čas: 21,41 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Uhrová Hana Havířov Město, nejlepěí čas: 15,78 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Vágnerová Natalie Trutnov-Horní Staré Město, nejlepěí čas: 23,29 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře