Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chotěmice | TA | 17,00 | 17,00 | 16,75 |
|
2. | Žďár A | JH | 17,51 | 17,51 | 16,79 | |
3. | Daměnice | BN | 17,52 | 17,52 | 16,57 | |
4. | Chýnov | TA | 17,71 | 17,71 | 17,52 | |
5. | Chářovice B | BN | 17,84 | 17,49 | 17,84 | |
6. | Zhoř u Tábora | TA | 18,31 | 18,31 | 18,31 | |
7. | Drahňovice | BN | 18,40 | 17,94 | 18,40 | |
8. | Jaronice Srubec B | CB | 18,56 | 18,56 | 18,34 | |
9. | Řepeč | TA | 18,85 | 17,85 | 18,85 | |
10. | Obora | TA | 19,01 | 19,01 | 18,52 | |
11. | Chářovice A | BN | 19,16 | 18,77 | 19,16 | |
12. | Strmilov | JH | 19,74 | 18,92 | 19,74 | |
13. | Holašovice | CB | 19,84 | 19,84 | 17,74 | |
14. | Želeč A | TA | 20,13 | 20,13 | 19,98 | |
15. | Ústrašice B | TA | 20,40 | 18,36 | 20,40 | |
16. | Krátošice | TA | 20,51 | 20,51 | 19,09 | |
17. | Božejovice | TA | 21,09 | 19,94 | 21,09 |
|
18. | Chrbonín | TA | 21,38 | 21,38 | 20,13 | |
19. | Skrýchov u Opařan | TA | 21,56 | 21,56 | 19,83 | |
20. | Želeč B | TA | 21,74 | 20,97 | 21,74 | |
21. | Kozmice | TA | 21,82 | 21,82 | 18,56 | |
22. | Stoklasná Lhota | TA | 22,32 | 22,32 | 22,26 | |
23. | Malšice | TA | 22,43 | 22,43 | 20,58 | |
24. | Chabrovice | TA | 22,77 | 22,77 | 22,47 | |
25. | Lom | TA | 23,69 | 23,69 | 23,44 | |
26. | Rybova Lhota | TA | NP | NP | NP | |
26. | Chlum B | CK | NP | NP | NP | |
26. | Jaronice Srubec A | CB | NP | NP | NP | |
26. | Dobronice u Chýnova | TA | NP | NP | NP | |
26. | Žďár B | JH | NP | NP | NP | |
26. | Český Rudolec | JH | NP | NP | NP | |
26. | Slapy A | TA | NP | NP | NP |
|
26. | Tučapy | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dvorce A | TA | 16,73 | 16,73 | 16,48 | |
2. | Ústrašice | TA | 17,69 | 17,58 | 17,69 | |
3. | Daměnice | BN | 18,06 | 17,10 | 18,06 | |
4. | Chotěmice | TA | 18,34 | 18,22 | 18,34 | |
5. | Srubec | CB | 18,54 | 18,54 | 18,52 | |
6. | Chrbonín | TA | 18,71 | 18,71 | 18,43 | |
7. | Zhoř u Tábora | TA | 19,17 | 18,61 | 19,17 | |
8. | Kamenice nad Lipou B | PE | 20,43 | 20,12 | 20,43 | |
9. | Nová Včelnice | JH | 23,34 | 23,34 | 22,62 | |
10. | Kamenice nad Lipou A | PE | 24,49 | 24,49 | 22,28 | |
11. | Zdešov | JH | 26,87 | 26,87 | 26,31 | |
12. | Dvorce B | TA | NP | NP | NP | |
12. | Jaronice Češnovice | CB | NP | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2010/06/26 |
Chrbonín, TA, |
THL |
2011/06/25 |
Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA |
THL |
2012/06/23 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2013/06/15 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2014/07/12 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2015/06/13 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2016/06/25 |
Chrbonín, O pohár |
THL |
2017/06/24 |
Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA |
THL |
2018/06/30 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2019/06/29 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2021/06/19 |
Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška |
THL |
2023/06/10 |
Hasičské hřiště Chrbonín, Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře