Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Tatobity | SM | 17,01 | 16,89 | 17,01 | |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 17,03 | 16,70 | 17,03 | |
3. | Dubenec | TU | 17,39 | 16,80 | 17,39 |
|
4. | Březová | LI | 17,60 | 17,60 | 17,20 | |
5. | Frýdštejn | JN | 17,75 | 17,75 | 16,62 | |
6. | Karlinky | LI | 17,99 | 17,25 | 17,99 | |
6. | Krásná Ves | MB | 17,99 | 17,91 | 17,99 | |
8. | Pěnčín | JN | 18,03 | 18,03 | 17,61 | |
9. | Jirkov A | JN | 18,17 | 18,17 | 18,05 |
|
10. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 18,24 | 18,24 | 18,18 | |
11. | Sychrov | MB | 18,33 | 18,33 | 17,10 | |
12. | Olešnice | SM | 18,43 | 16,57 | 18,43 | |
13. | Brada - Rybníček | JC | 18,70 | 17,35 | 18,70 | |
14. | Bystřice | JC | 19,00 | 19,00 | 18,86 | |
15. | Jílové u Držkova | JN | 19,02 | 19,02 | 18,77 | |
16. | Košťálov | SM | 19,07 | 18,56 | 19,07 | |
17. | Dneboh | MB | 19,85 | 17,76 | 19,85 | |
18. | Třebnouševes | JC | 20,03 | 20,03 | 19,08 | |
19. | Bechov | MB | 21,48 | 21,48 | 20,80 | |
20. | Obrubce | MB | 21,72 | 21,02 | 21,72 | |
21. | Jirkov B | JN | 22,17 | 22,17 | 18,56 |
|
22. | Jeřice | JC | 22,33 | 21,90 | 22,33 | |
23. | Žehrov | MB | 23,91 | 23,91 | 18,74 | |
24. | Dobšín Kamenice | MB | 25,46 | 25,46 | 24,84 | |
25. | Břehy | MB | NP | NP | 36,55 | |
25. | Velké Hamry | JN | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | JN | 18,21 | 18,08 | 18,21 | |
2. | Košťálov | SM | 18,40 | 17,31 | 18,40 | |
3. | Olešnice | SM | 18,78 | 18,65 | 18,78 | |
4. | Bratříkov | JN | 18,82 | 18,82 | 17,76 | |
5. | Katusice | MB | 18,91 | 18,91 | 18,18 | |
6. | Jeřmanice | LI | 18,95 | 18,95 | 18,89 | |
7. | Ploukonice | SM | 19,19 | 17,21 | 19,19 | |
8. | Libuň | JC | 19,43 | 18,74 | 19,43 | |
9. | Slatiny | JC | 19,65 | 18,99 | 19,65 | |
10. | Bukovno | MB | 19,81 | 19,81 | 19,56 | |
11. | Břehy | MB | 21,48 | 19,81 | 21,48 | |
12. | Kosmonosy | MB | 21,54 | 21,54 | 17,53 | |
13. | Krásná Ves | MB | 31,91 | 30,06 | 31,91 | |
14. | Sychrov | MB | 32,85 | 32,85 | 18,33 | |
15. | Malá Skála Béčko | JN | NP | NP | NP | |
15. | Bechov | MB | NP | NP | NP | |
15. | Jeřice | JC | NP | 42,84 | 44,08 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Radek Staněk | 16,84 | 8 | | 25.05.2022 07:36 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Radek Staněk | 16,92 | 0 | | 25.05.2022 07:37 |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2013/05/26 |
Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce |
- |
2013/05/26 |
Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce |
JL |
2014/06/22 |
Libuň, O pohár starostky obce |
JL |
2015/05/31 |
Libuň, O pohár starostky obce |
JL |
2016/05/29 |
Libuň, O pohár starostky obce |
JL |
2017/05/28 |
Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka |
JL |
2018/05/27 |
Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka |
JL |
2019/05/26 |
Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka |
JL |
2022/05/29 |
Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka |
JL |
2023/05/28 |
Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka |
JL |
2024/05/26 |
Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka |
JL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře