Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Brumov B | ZL | 14,72 | 14,12 | 14,72 | |
2. | Zbora B | PU | 15,02 | 14,73 | 15,02 | |
3. | Vrbětice | ZL | 15,42 | 14,91 | 15,42 | |
4. | Zahnašovice | KM | 15,53 | 15,53 | 15,04 | |
5. | Lúky | PU | 15,81 | 15,81 | 15,13 | |
6. | Lidečko | VS | 16,14 | 15,32 | 16,14 | |
7. | Velký Ořechov C | ZL | 16,24 | 15,60 | 16,24 | |
8. | Bratřejov | ZL | 16,42 | 15,88 | 16,42 | |
9. | Vésky | UH | 16,54 | 15,86 | 16,54 | |
10. | Mirošov | ZL | 16,75 | 15,21 | 16,75 | |
11. | Zádveřice | ZL | 16,95 | 16,77 | 16,95 | |
12. | Hloža-Podhorie | PU | 17,01 | 17,01 | 15,36 | |
14. | Vésky B | UH | 17,08 | 16,35 | 17,08 | |
15. | Nevšová | ZL | 17,29 | 17,29 | 15,77 | |
16. | Hostětín | UH | 17,32 | 16,75 | 17,32 | |
17. | Štítná nad Vláří | ZL | 17,50 | 17,50 | 16,17 | |
18. | Vysoké Pole | ZL | 17,63 | 17,63 | 16,55 | |
19. | Bylnice B | ZL | 17,79 | 17,16 | 17,79 | |
20. | Šarovy | ZL | 18,13 | 18,13 | 17,29 | |
21. | Nosice | PU | 18,40 | 18,40 | 15,76 | |
22. | Louky | ZL | 18,44 | 18,44 | 17,85 | |
23. | Bylnice A | ZL | 18,48 | 17,40 | 18,48 | |
24. | Ďurďové | PB | 18,56 | 18,56 | 15,60 | |
25. | Kvašov | PU | 19,38 | 19,38 | 19,00 | |
26. | Hradčovice | UH | 20,02 | 15,42 | 20,02 | |
27. | Racková | ZL | 20,40 | 19,16 | 20,40 | |
28. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 21,49 | 18,45 | 21,49 | |
29. | Martinice | KM | 22,30 | 21,18 | 22,30 | |
30. | Mysločovice | ZL | 22,62 | 22,62 | 16,22 | |
31. | Slavičín | ZL | 22,82 | 21,13 | 22,82 | |
32. | Dohňany | PU | 24,94 | 24,55 | 24,94 | |
33. | Mladcová | ZL | 25,32 | 25,25 | 25,32 | |
34. | Poteč | ZL | NP | NP | NP | |
34. | Jestřabí | ZL | NP | NP | NP | |
34. | Velký Ořechov B | ZL | NP | NP | NP | |
34. | Křekov | ZL | NP | NP | NP | |
34. | Valašské Příkazy | VS | NP | NP | NP | |
34. | Nedašova Lhota | ZL | NP | NP | 16,00 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zahnašovice | KM | 17,42 | 17,22 | 17,42 | |
2. | Malenovice | ZL | 18,61 | 18,61 | 18,25 | |
3. | Vysoké Pole | ZL | 19,16 | 19,16 | 18,88 | |
4. | Velký Ořechov | ZL | 19,82 | 19,82 | 19,20 | |
5. | Hřivínův Újezd | ZL | 19,86 | 19,86 | 19,14 | |
6. | Machová | ZL | 23,40 | 21,42 | 23,40 |
|
7. | Bratřejov | ZL | 28,76 | 18,24 | 28,76 | |
8. | Nedašova Lhota | ZL | 34,64 | 34,64 | 21,75 | |
9. | Kvašov | PU | 34,74 | 34,74 | 19,31 | |
10. | Bohuslavice u Zlína | ZL | NP | 19,34 | NP | |
10. | Nosice | PU | NP | NP | 21,88 | |
10. | Mostište | PU | NP | 18,68 | NP | |
10. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | NP | NP | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kaňovice | ZL | 19,67 | 19,20 | 19,67 | |
2. | Kvašov | PU | 19,78 | 19,18 | 19,78 | |
3. | Sazovice | ZL | 19,94 | 19,94 | 19,62 | |
4. | Nedašova Lhota | ZL | 20,24 | 19,79 | 20,24 | |
5. | Malenovice | ZL | 20,27 | 20,27 | 19,30 | |
6. | Racková | ZL | 20,45 | 19,23 | 20,45 | |
7. | Machová | ZL | 21,97 | 21,97 | 20,65 |
|
8. | Bohuslavice u Zlína | ZL | NP | 36,11 | 36,25 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lipová | ZL | 17,83 | 17,63 | 17,83 | |
2. | Zádveřice | ZL | 18,03 | 17,55 | 18,03 | |
3. | Mysločovice | ZL | 19,29 | 19,29 | 19,16 | |
4. | Valašské Příkazy | VS | 20,02 | 20,02 | 19,79 | |
5. | Návojná | ZL | 23,17 | 21,07 | 23,17 | |
6. | Sazovice | ZL | 24,56 | 24,56 | 24,38 | |
7. | Dohňany | PU | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | - Dubková | - | 20,55 | 20,55 | 20,25 | |
2. | - Valašský výběr | - | 21,57 | 21,57 | 18,46 | |
3. | Křekov | ZL | 27,83 | 24,91 | 27,83 | |
4. | - Kvášov | - | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2006/09/03 |
Nedašov, ZL, Pohár SDH |
ZLPS |
2007/09/02 |
Nedašov, ZL, Pohár SDH |
ZLPS |
2010/09/05 |
Nedašov, ZL, Pohárová soutěž |
ZLPS |
2012/09/02 |
Nedašov, Pohárová soutež ZLPS |
ZLPS |
2013/09/01 |
Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov |
ZLPS |
2014/09/07 |
Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL |
SMHL |
2014/09/07 |
Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS |
ZLPS |
2015/09/06 |
Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS |
ZLPS |
2016/09/04 |
Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS |
ZLPS |
2017/09/03 |
Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS |
ZLPS |
2018/09/02 |
Nedašov, Pohárová soutěž |
ZLPS |
2019/09/01 |
Nedašov, Pohárová soutěž |
ZLPS |
2020/09/06 |
Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B |
ZLPS |
2022/09/04 |
Nedašov, Pohárová soutěž |
ZLPS |
2023/09/03 |
O putovní pohár SDH Nedašov, Nedašov, fotbalové hřiště TJ, 2B |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře