Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,49 | 16,35 | 16,49 | |
2. | Dubenec | TU | 16,69 | 16,47 | 16,69 |
|
3. | Jirkov A | JN | 17,24 | 17,24 | 16,98 |
|
4. | Dneboh | MB | 17,48 | 17,23 | 17,48 | |
5. | Pěnčín | JN | 17,53 | 17,28 | 17,53 | |
6. | Olešnice | SM | 17,59 | 17,10 | 17,59 |
|
7. | Březová | LI | 17,62 | 17,62 | 17,27 | |
8. | Sychrov | MB | 17,74 | 17,68 | 17,74 | |
9. | Dobšín Kamenice | MB | 17,85 | 16,97 | 17,85 | |
10. | Horní Měcholupy | AB | 18,11 | 17,30 | 18,11 | |
11. | Košťálov | SM | 18,45 | 17,39 | 18,45 | |
12. | Krásná Ves | MB | 18,52 | 18,06 | 18,52 | |
13. | Žehrov | MB | 18,59 | 18,59 | 18,50 | |
14. | Karlinky | LI | 18,70 | 18,70 | 18,36 | |
15. | Radimovice | LI | 18,78 | 18,78 | 18,51 | |
16. | Jirkov B | JN | 19,32 | 19,32 | 17,95 |
|
17. | Břehy | MB | 19,45 | 19,45 | 17,76 | |
18. | Bechov | MB | 19,59 | 19,59 | 19,59 | |
19. | Brada - Rybníček | JC | 19,77 | 18,16 | 19,77 | |
20. | Desná III | JN | 21,03 | 18,91 | 21,03 | |
21. | Smržovka | JN | 30,33 | 30,33 | 30,27 | |
22. | Byšice | ME | 33,47 | 33,30 | 33,47 | |
23. | Tanvald | JN | 39,05 | 36,38 | 39,05 | |
24. | Velké Hamry | JN | NP | NP | NP | |
24. | Obrubce | MB | NP | NP | NP | |
24. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | NP | |
24. | Frýdštejn | JN | NP | NP | NP | |
24. | Tatobity | SM | NP | NP | NP | |
24. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ploukonice | SM | 16,19 | 16,19 | 16,16 | |
2. | Košťálov | SM | 17,55 | 17,34 | 17,55 | |
3. | Sychrov | MB | 17,66 | 17,66 | 16,66 | |
4. | Malá Skála Béčko | JN | 17,88 | 17,81 | 17,88 | |
5. | Olešnice | SM | 17,92 | 17,92 | 17,88 | |
6. | Katusice | MB | 17,95 | 17,95 | 17,85 | |
7. | Bratříkov | JN | 18,15 | 17,59 | 18,15 | |
8. | Břehy | MB | 19,04 | 19,04 | 18,73 | |
9. | Pěnčín | JN | 19,31 | 19,31 | 17,78 | |
10. | Kosmonosy | MB | 19,76 | 16,55 | 19,76 | |
11. | Bechov | MB | 19,92 | 18,16 | 19,92 | |
12. | Bukovno | MB | 20,26 | 19,99 | 20,26 | |
13. | Šumburk nad Desnou | JN | 21,36 | 21,36 | 21,13 | |
14. | Radimovice | LI | 21,65 | 21,65 | 20,38 | |
15. | Jeřmanice | LI | 51,34 | 51,34 | 50,97 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Radek Staněk | 16 ** | 0 | | 08.09.2022 06:45 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Radek Staněk | 16 ** | 0 | | 08.09.2022 06:45 |
Videa a fotografie soutěže
Komentáře