Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 07. 2010 13:00 |
Kontakt: | Radek Chmela, 776165504 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velký Ořechov | ZL | 17,27 | 16,92 | 17,27 | |
2. | Vrbětice | ZL | 17,36 | 17,36 | 16,82 | |
3. | Velký Ořechov B | ZL | 17,53 | 17,53 | 17,27 | |
4. | Nedašov | ZL | 17,65 | 17,27 | 17,65 | |
5. | Vésky | UH | 17,87 | 17,87 | 17,44 | |
6. | Vlkoš | HO | 18,12 | 18,12 | 17,84 | |
7. | Karolín | KM | 18,19 | 17,89 | 18,19 | |
8. | Vrbětice B | ZL | 18,21 | 17,98 | 18,21 | |
9. | Ludslavice | KM | 18,53 | 18,53 | 18,39 | |
10. | Kněžpole | UH | 18,74 | 18,74 | 18,11 | |
10. | Kněžpole | UH | 18,74 | 18,74 | 18,11 | |
11. | Držková | ZL | 18,97 | 18,97 | 18,36 | |
12. | Hrubá Vrbka | HO | 18,98 | 18,80 | 18,98 | |
13. | Šarovy B | ZL | 19,13 | 19,13 | 18,71 | |
14. | Tečovice | ZL | 19,15 | 19,15 | 18,72 | |
15. | Nová Dědina | KM | 19,22 | 17,65 | 19,22 | |
16. | Velký Ořechov D | ZL | 19,27 | 19,27 | 17,58 | |
17. | Částkov B | UH | 19,92 | 19,50 | 19,95 | |
18. | Mladcová | ZL | 20,44 | 20,44 | 19,83 | |
19. | Velký Ořechov F | ZL | 20,93 | 20,68 | 20,93 | |
20. | Sazovice | ZL | 21,46 | 20,92 | 21,46 | |
21. | Salaš | UH | 22,41 | 22,41 | 22,20 | |
22. | Salaš | ZL | 22,59 | 20,83 | 22,59 | |
23. | Lhota | ZL | 23,32 | 23,32 | 23,23 | |
24. | Vlachovice | ZL | NP | 21,12 | 21,14 | |
24. | Brumov | ZL | NP | NP | NP | |
24. | Hřivínův Újezd | ZL | NP | NP | NP | |
24. | Částkov | UH | NP | NP | NP | |
24. | Bratřejov | ZL | NP | NP | NP | |
24. | Polichno | ZL | NP | NP | NP | |
24. | Lukov | ZL | NP | NP | NP | |
24. | Vysoké Pole | ZL | NP | 26,30 | NP | |
24. | Mistřice | UH | NP | NP | NP | |
24. | Lhota B | ZL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hřivínův Újezd | ZL | 17,85 | 17,85 | 17,83 | |
2. | Tečovice | ZL | 18,07 | 18,07 | 16,82 | |
3. | Velký Ořechov | ZL | 18,46 | 18,12 | 18,46 | |
4. | Nedašova Lhota | ZL | 19,29 | 18,11 | 19,29 | |
5. | Malenovice | ZL | 19,70 | 19,70 | 18,94 | |
6. | Částkov | UH | 21,45 | 20,53 | 21,45 | |
7. | Vésky | UH | 21,92 | 20,65 | 21,92 | |
8. | Hrubá Vrbka | HO | 22,86 | 22,51 | 22,86 | |
9. | Salaš | UH | 26,45 | 24,52 | 26,45 | |
10. | Prakšice | UH | 31,79 | 31,38 | 31,79 | |
11. | Vysoké Pole | ZL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře