Liga: | - |
Místo: | Ludéřov |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 06. 05. 2023 14:00 |
Kontakt: | Ing. Pavel Navrátil ml. |
Telefon: | 732 507 699 |
Začátek rezervace: | 23. 04. 2023 18:00 |
Konec rezervace: | 05. 05. 2023 18:00 |
Začátek tipování: | 06. 05. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 06. 05. 2023 00:00 |
Zadal: | ONL |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/1626574561179240/?active_tab=discussion |
Poznámka pořadatele
Program:
do 13:30 - prezentace a zaplacení startovného v areálu „ve Vale“
(z hlediska dodržení harmonogramu oslav)
13:45 - nástup a porada velitelů
14:00 - zahájení soutěže - start prvního družstva
- Soutěž na 2B (B65, C42) – kategorie MUŽI, ŽENY, startovné 250,- Kč
- Velitel soutěže: Navrátil Lukáš
- Terče sklopné, povrch dráhy: nový asfalt po celé délce, náběh TARTAN
- Soutěží Vás bude provázet DJ Mariánek
- Připraveno bohaté občerstvení (makrely, guláš, řízky, hranolky, ludraburgery)
- Soutěž je součástí programu celodenní „Oslavy sv. Floriána, patrona hasičů“
- Aktuální informace o soutěži na www.facebook.com/sdhluderov, nebo tel: 732 507 699
Všechna družstva budou ohodnocena věcnými cenami (tašky, balíky, balení piv, hadice,...)
+ 5 nejlepších mužů a 3 ženy budou ohodnoceny i finančně!
Pro stupně vítězů připraveny medaile a plakety!
Pro vítěze mužské kategorie připraven putovní pohár!
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-13240.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
1 | 1 | Ludéřov | Hornets | OL | ONL |
2 | 2 | Bezděčí u Trnávky | SY | Ludvík Drapl | |
3 | 3 | Čechy pod Kosířem | PV | Petr Fiala | |
4 | 4 | Pěnčín | Ženy | PV | Peťa Bartoňková |
5 | 5 | Janovice | BR | Tomáš Růžička | |
6 | 6 | Seloutky | Ženy | PV | Barbora Sojčáková |
7 | 7 | Zahnašovice | KM | Petr Miklík | |
8 | 8 | Šumvald | Ženy | OL | Nikola Tylová |
9 | 9 | Drahanovice | OL | Marek Švancara | |
10 | 10 | Ludéřov | Farma | OL | ONL |
11 | 11 | Cholina | Ženy | OL | Sabina Hájíčková |
12 | 12 | Střížov | OL | Martin Andrýsek | |
13 | 13 | Těšetice | Tyfočáci, muži | OL | Tomáš Navrátil |
14 | 14 | Mladeč | OL | Josef Forét | |
15 | 15 | Náměšť na Hané | Ženy | OL | Nela De Roecková |
16 | 16 | Vojnice | Ženy | OL | Tereza Košůtková |
17 | 18 | Bohuslavice u Zlína | ženy | ZL | Nikola Višenková |
18 | 19 | Náměšť na Hané | Muži | OL | Martin Dedek |
19 | 20 | Velká Bystřice | OL | Jan Šándor | |
20 | 21 | Tršice | Ženy | OL | Tereza Gärtnerová |
21 | 24 | Měrotín | Muži B | OL | Šimon Šmída |
22 | 30 | Tršice | Muži | OL | Tereza Gärtnerová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/04 | Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána" | |
2016/07/30 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B | |
2017/05/06 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2017/07/29 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2018/05/05 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2018/07/28 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2019/05/04 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2019/07/27 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2020/07/25 | ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B | |
2020/08/22 | LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B | |
2021/07/31 | Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B | |
2022/07/30 | Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B | |
2023/05/06 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
2023/07/29 | Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B | |
2024/05/04 | Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport | |
Kdy | Kde | Liga |